Przedwojennej Legnicy już nie ma. Tu odbudowujemy ją wirtualnie. Chodzimy jej ulicami, poznajemy ludzi, ich codzienność, pracę i pasje. Bez polityki, bez uprzedzeń. Z miłości do miasta.

 
   
 
   


Szukaj w serwisie
Sprawdź nazwę ulicy
 
 


Fundacja Historyczna Liegnitz.pl

o Fundacji

Kategorie

Historia miasta
Katalog firm
Miejsca
Legniczanie
Galeria
Źródła

Nasz serwis

geneza regulamin pliki cookie (nowe zasady) mapa serwisu kontakt
« strona główna

Aktualności na forum

18.11.2022, Kefir:
Re: Sztuka cmentarna
Całą serię zdjęć legnickiego cmentarza wykonaną przez Krafta znajdziemy pod...

17.11.2022, Kefir:
Re: Sztuka cmentarna
Henry Kraft to mało znana nam postać naszego miasta. Człowiek wykształcony...

18.10.2022, Kefir:
Re: Sztuka cmentarna
Przykładowy grób na cmentarzu leśnym .Nasadzenia komunalne. Główny ogrodnik...

Zaloguj się do forum:

login:
hasło:

lub załóż konto


Nasi przyjaciele

 Regulamin korzystania z serwisu internetowego www.liegnitz.pl

 

WARUNKI OGÓLNE1. Niniejszy Regulamin określa warunki korzystania z usług serwisu Liegnitz.pl (dalej: "Serwis") przez osoby fizyczne (dalej: "Użytkowników"). Usługi te polegają na bezpłatnym prowadzeniu Serwisu, w szczególności zapewnieniu dzięki Serwisowi komunikacji zainteresowanych osób fizycznych

2. Podmiotem odpowiedzialnym jest Fundacja Historyczna Liegnitz.pl, zwana dalej "Operatorem Serwisu". Operator Serwisu nie prowadzi za pośrednictwem Serwisu działalności komercyjnej, a jedynie realizuje cele statutowe Fundacji. Operator Serwisu zezwala na korzystanie z Serwisu wyłącznie w prywatnych, niekomercyjnych celach, niezwiązanych z działalnością zawodową Użytkowników. Użycie Serwisu w jakichkolwiek innych celach jest zabronione.

3. Wszelkie treści dostępne w Serwisie, również zamieszczone przez Użytkowników, należy traktować jako własność intelektualną podlegającą ochronie w rozumieniu Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Oznacza to zakaz ich rozpowszechniania, powielania, kopiowania, wykorzystywania całości bądź fragmentów bez każdorazowego uzyskania zgody ich prawnego właściciela. Dotyczy to również udostępnionych w Serwisie reprodukcji kart pocztowych i fotografii prasowych, które dodatkowo przed nielegalnym kopiowaniem i rozpowszechnianiem zabezpieczają znaki wodne z logotypem Serwisu.

4. Przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu Użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu i zaakceptować jego postanowienia.

5. W celu zamieszczenia w Serwisie jakichkolwiek treści, Użytkownik zobowiązany jest do zarejestrowania się.
 
6. Użytkownik wyraża zgodę na publiczny dostęp do zamieszczanych przez niego w Serwisie treści.

7. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z Serwisu zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi, postanowieniami Regulaminu oraz zasadami współżycia społecznego.

8. Użytkownik nie może zamieszczać w Serwisie jakichkolwiek treści, które:
a) zawierają treści sprzeczne z prawem,
b) naruszają przyjęte normy społeczne lub obyczajowe,
c) zawierają treści powszechnie uznawane za wulgarne lub obraźliwe,
d) naruszają prawa osób trzecich,
e) wskazują bezpośrednio lub pośrednio (np. linki) na treści wymienione powyżej.

9. Użytkownik oświadcza, że posiada wszelkie prawa (w szczególności prawa autorskie) do wszystkich zamieszczanych w Serwisie treści.

10. Operator Serwisu może w dowolnym czasie usunąć wprowadzone w Serwisie treści Użytkownika, jak również odmówić zamieszczenia w Serwisie dowolnych treści.

 

REJESTRACJA I DANE OSOBOWE


11. Operator Serwisu oświadcza, że usługi świadczone za pośrednictwem Serwisu nie podlegają przepisom Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, zgodnie z Artykułem 3 punkt 2 ww. Ustawy. Jedynym celem rejestracji Użytkowników jest zapewnienie autoryzowanej komunikacji Użytkowników za pośrednictwem Serwisu i autoryzowanego dostępu do treści już w Serwisie dostępnych.

12. Użytkownik podając dane osobowe w formularzu rejestracyjnym oświadcza, że są one zgodne z prawdą i wyraża zgodę na ich użycie jedynie do wymienionych powyżej celów związanych z funkcjonowaniem Serwisu.

13. Operator Serwisu oświadcza, że nie wykorzysta danych osobowych Użytkownika do innych celów, w szczególności marketingowych oraz nie udostępni tych danych podmiotom trzecim.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ14. Użytkownik oświadcza, iż przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność prawną w związku z korzystaniem z Serwisu, w szczególności roszczeń ze strony osób trzecich.

15. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie treści zamieszczane w Serwisie.

16. Operator Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za zapisy zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników ani za ich następstwa, również pośrednie.

17. Serwis Liegnitz.pl jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Operator Serwisu nie gwarantuje ciągłości ani jakości działania Serwisu i nie uznaje żadnych ewentualnych roszczeń związanych z niewłaściwym działaniem Serwisu.

Dostępne pliki:

pdf   regulamin_liegnitz.pl.pdf  43.7 kB
Regulamin korzystania z serwisu www.liegnitz.pl do pobrania

 
   
   
   

 

   
  decor handcrafted by egocentryk.org  
   


    Serwis:     « strona główna    geneza     regulamin     pliki cookie (nowe zasady)     mapa serwisu     kontakt         |      Fundacja:     « strona główna    o Fundacji         |     flag DE

© Fundacja Historyczna Liegnitz.pl, 2011-2014. Wszelkie prawa autorskie zarówno do serwisu, jak i prezentowanych materiałów są zastrzeżone.